Kosmetika

Zajišťujeme  kompletní kosmetické služby s produkty firem NUSKIN a TianDE

NOVINKA :MICRONEEDLING TERAPIE

Mikrojehličkování neboli Microneedling je nová elegantní a vysoce účinná metoda, která stimuluje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži. Je efektivní pro omlazení a zpevnění pleti, účinná při léčbě jizev, strií, akné, hyperpigmentace i rozácey .

Mikrojehličkování je vhodné pro všechny typy pleti a může být použito i na ošetření křehké pokožky okolí očí a krku.Jehličky vytváří v pokožce mikrotraumata, která při procesu hojení spouštějí novou syntézu kolagenu.

Nový kolagen redukuje hloubku vrásky, zvyšuje pružnost kůže, zlepšuje vzhled jizev a jiných defektů pleti. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka.

pro všechny typy pleti a může být použito i na ošetření křehké pokožky okolí očí a krku.

CENA : 3.990,-


 silkPEEL hloubkové čištění pleti: během zákroku dochází k exfoliaci (odloučení) odumřelých buněk, odstranění tukových usazenin, zúžení pórů./cena 1500,-

Přístroj pracuje jednak metodou kontrolované abraze a unikátní dermální infuze, ke které dochází ve stejném okamžiku. Provádí se specializovaným aplikátorem s uloženými tryskami a abrazivní plochou. Trysky jsou konstantně zásobovány léčebnými séry. Cílem je odstranit svrchní vrstvu pokožky (stratum corneum) a zároveň efektivně a bez bolesti zapracovat léčebná séra. Díky takto skloubeným metodám dochází k vynikajícím výsledkům nejen pro omlazení pokožky, ale také zbavuje kůži tukových usazenin, léčí akné, depigmentuje tmavé skvrny a sjednocuje povrch kůže, hydratuje pleť poškozenou slunečním zářením, zjemňuje vrásky, jizvy.

NUSKIN

Galvanizace je profesionální lázeňská procedura s maximálním liftingovým účinkem. Po ošetření, které je vhodné celoročně, je pleť ihned vypnutá a omlazená. Patentovaná a unikátní technologie age LOC gelů brání působení enzymu ARNOX, který likviduje kolagenová a elastinová vlákna. Galvanický proud - IONTOFORÉZA ve spojení s age LOCgely efektivně omlazují pleť bez podstoupení chirurgického zákroku. 

GALVANIZACE NU SKIN:

Vyhlazuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje, redukuje podbradek, mírní otoky a tmavé kruhy pod očima, hloubkově čistí, regeneruje a revitalizuje pokožku. Stahuje rozšířené póry a zprůchodňuje je, aktivuje lymfu a štěpení buněk, rychle zhojí pleť např. po akné. 

JAK TO FUNGUJE?

Galvanické před - ošetření:

Galvanická terapie na vrásky pracuje na bázi pozitivního a negativního proudu. Součástí ošetření je aplikace speciálních gelů. Během před-ošetřovacího cyklu je nástroj NU SKIN GALVANIC SPA SYSTEM II ageLOC nabit záporně, stejně jako před-ošetřující gel. Tyto záporné náboje se navzájem odpuzují a protlačují tak před-ošetřující gel hluboko do pokožky. Před-ošetřující gel na sebe váže nečistoty v pleti a zprůchodňuje póry.

Galvanické ošetření:

Během ošetřovacího cyklu je nástroj NU SKIN GALVANIC SPA SYSTEM II ageLOCnabit kladně, stejně jako ošetřující gel. Tyto kladné náboje se navzájem odpuzují a tím pomáhají dodat do hloubky pleti blahodárné složky, včetně exkluzivní směsi ageLOC. Kladně nabitý nástroj přitahuje zbývající záporně nabité nečistoty z předchozí fáze a odstraňuje je tak z pleti.

PRO KOHO OŠETŘENÍ JE?

Pro ženy a muže, kteří chtějí omladit a zregenerovat svůj obličej, krk a dekolt. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti: zralou, mladou, suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupénkou, nebo i dermatitidou.

JAK ČASTO CHODIT NA OŠETŘENÍ?

Frekvence procedur závisí na stavu Vaší pleti a toho, co chcete řešit. Galvanické ošetření je velmi vhodné např. po hlubokém čištění pleti, kdy se účinek čištění díky použití zažehlovacích gelů znásobí.Pro nejlepší a trvalý výsledek (vhodné pro vyhlazení vrásek, zpevnění kontur obličeje, aknózní pleť apod.) se doporučuje nejprve absolvovat STARTOVACÍ KÚRU: 1. týden 2-3 ošetření, 2. týden 2 ošetření, 3. týden 2 ošetření, 4. týden 2 ošetření. Po této kúře stačí přijít na udržovací procedúru alespoň jednou za měsíc.

Omlazení pleti - ošetření galvanickou žehličkou NU Skin Galvanic SPA

o    omlazuje pleť a vyhlazuje vrásky

o    sjednotí barvu vaší pleti, zmírňuje otoky, váčky

o    má regenerační účinky

o    zpevňuje svaly v obličeji, krku a dekoltu

o    výrazně redukuje drobné vrásky, rýhy, akné

 

Galvanická žehlička si sama analyzuje pleť, podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu. Hloubkově vyčistí zanesené póry, zmírní otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Rozproudí se lymfa. Je jednou z možností, jak udržovat svou pleť ve skvělé kondici bez chirurgických zákroků.

Nedoporučuje se při:

o    těhotenství

o    když máte fixní rovnátka nebo kovové implantáty

o    kardiostimulátor

 

Ošetření zahrnuje:

o    povrchové ošetření pleti

o    žehlení galvanickou žehličkou

o    vyhlazující krém

Ošetření galvanickou žehličkou lze spojit s každým kosmetickým ošetřením pleti.

 

Ceník galvanického ošetření pleti žehličkou firmy NU Skin

 včetně patentovanými kosmetickými výrobky Age LOC:

Úkon

Cena

použití galvanického přístroje na oblast obličeje

850,-

použití obličej + krk

910,-

použití obličej + krk + dekolt

1290,-

použití na oblast zápěstí na rukou

790,-

 

 

kombinace kosmetického ošetření a galvanické žehličky

2130,-

 

 

Pokud budete chtít ke kompletnímu ošetření pleti a ošetření galvanickou žehličkou obličeje i další partie je:

 

příplatek za krk

150,-

příplatek za dekolt

300,-

Minikurzy líčení  : 750,- / hod.

infodrnona.pdf

APLIKACE /prodloužení/ ŘAS

a)řasa na řasu - 10,-/ 1 řasa orientační cena

Ceník prodlužování řas 60-90minut

Nové řasy   2800
Doplnění řas po dvou týdnech   300       
Doplnění řas po třech týdnech 500
Doplnění řas po měsíci 650
Doplnění řas déle jak 4 týdny 750

b)trsových ŘAS -  800,-  / první aplikace /cca 5 trsů na 1 oko pro přirozený vzhled  /

Vadí vám neustálé problémy s rozmazávající se řasenkou? Nebaví vás už každodenní líčení a odličování? Nebo se máte zúčastnit významné společenské akce a potřebujete vypadat dokonale? Pak právě pro vás je tady možnost nechat si řasy uměle prodloužit! Jedná se o prodloužení řas pomocí  jednotlivých trsů, aplikace trvá asi 35 minut…výběr z několika typů, před aplikací probíhá konzultace v návaznosti na tvar oka a typ člověka ..
cena : 100,-/ trs

Doplnění  cca  za 2 týdny-podle toho jak se o řasy staráte ...doplnění 50,-/ trs..

Výsledný efekt může vydržet i 3 týdny, pak je třeba postup opakovat..

Orientační ceník kosmetických služeb

základní ošetření pleti
očištění pleti (mléko,tonikum), ultrazvuk,pleťová maska, sérum,krém
850,-
Luxusní ošetření cca 90min 1500,-
Analýza pleti ultrazvukovým přístrojem  určení typu pleti, úroveň hydratace, stanovení receptury pro kosmetické ošetření + odb. stanovisko k ošetření kožních problémů:akné,pigmentové skvrny,vrásky atd. 150,-
Peeling mechanický 75,-
ultrazvuková masáž pleti 350,-
Kosmetická kapsle 120,-
Kosmetická ampule 150,-
Pleťová maska 85,-150,-
Oční maska/micro masáž 150,-
Barvení obočí 75,-
Barvení řas 100,-
Trvalá na řasy 680,-
Epilace obočí (pinzetou) 100,-

Depilace teplým voskem

Horní ret 45,-
Brada 65,-
Tváře 250,-
Předloktí 380,-
Lýtka 450,-
Celé nohy 750,-

Vizážistický servis (MAKE – UP)

Denní líčení cca. 10 min. (bez podkladu a make-upu) 75,-
Denní líčení cca. 20 min. (podklad, tónovací krém) 250,-
Denní líčení cca. 30 min. (korekce pleti, podklad, make-up) 450,-
Společenské líčení cca. 40 min. 650,-
Večerní líčení cca. 60 min. 1200,-
Svatební líčení cca. 90 min.
(vč. 1 zkoužky)Pro svatební líčení platí stejné pravidlo jako pro svatební účesy. Ať už je vaše svatební líčení jakkoli nezvyklé, určitě bude svatební líčení výraznější, než jste zvyklá, musíte se po určité chvíli vnímat jako krásná. Pro vizážistky je svatební líčení (svatební make-up) krásná disciplína, ale není to rozhodně snadné. Svatební líčení musí být opravdu precizní záležitost, protože musí vydržet celý den a vypadat dobře zblízka i na fotografii. Svatební líčení musí být tedy lehké, ale stabilní a dostatečně krycí. Při svatebním líčení  používáme fluidní matující produkty bez obsahu oleje, abyste se neleskly na fotografiích. Základem úspěšného líčení je kvalitní pudr v dostatečném množství.
1500,-
Profesionální foto make-up
( extravagantní líčení, divadelní masky atd.)
od 1.500,-
Služba IMAGE MAKERA - stylistyDen s vizážistou  občerstvení v ceně (8 hodin) - v tento den se Vám bude vizážista plně věnovat, naučí Vás základy a techniky líčení, zhotoví Vám návrh denního a večerního líčení, prozradí Vám trendy v líčení pro nadcházejicí a aktuální sezónu, určí barvovou typologii, autotrénink, bussiness líčení do práce.
Kompletní poradenství pro vytvoření osobního IMAGE STYLU. Volba správných barev s ohledem na věk, fyziognomii jedince, pracovní zařazení a životní styl návrh účesu,líčení,oblečení,doplňků i vůní. - cca. 2,5 hod.
4.000,-
2.500,-